Taisyklės

1. Žaidimo organizatorius „MGI Turundus OÜ“, užsakovas UAB „MARS Lietuva“.

2. Žaidime gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai, vyresni nei 12 metų.

3. Žaidimo registracijos laikotarpis yra 2020 m. vasario 1 d. – kovo 31 d.

4. Norėdami dalyvauti žaidime, turite įsigyti batonėlį „Twix“ (50 g) arba batonėlį „Twix Xtra“(75 g) specialioje akcijos pakuotėje. Suradę unikalų kodą (10 raidžių ir skaičių derinį) pakuotės viduje, registruokite jį šioje svetainėje kartu su savo kontaktine informacija. Unikalų kodą galima registruoti tik vieną kartą. Jei kyla klausimų, kokį kodą registruoti puslapyje, susisiekite su mumis el. paštu arba žemiau pateiktu telefono numeriu.

5. Būtina išsaugoti pakuotę su viduje esančiu kodu, nes pakuotės reikės kaip įrodymo norint atsiimti prizą. Pirkimo kvito išsaugoti nereikia.

6. Visi nugalėtojai bus išrinkti žaidimo pabaigoje, 2020 m. balandžio 1 d. Prizų laimėtojai bus nustatomi atsitiktiniu būdu atrenkant laimėtojus kompiuterinės programos pagalba. Nugalėtojai bus paskelbti šioje svetainėje ne vėliau kaip iki 2020 m. balandžio 8 d. Su visais laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.

7. Pagrindiniai žaidimo prizai yra 3x „Kitchen Aid“ espreso kavos aparatai.

8. Papildomus prizus sudaro 50x „Contigo“ termo puodelių ir 100x dovanų rinkinių sudarytų iš kavos „Merrild“ ir „Twix“. Informacija apie prizų atsiėmimą bus siunčiama laimėtojams el. paštu.

9. Visus mokesčius, susijusius su prizais, sumoka žaidimo organizatorius.

10. Kilus klausimams galite kreiptis el. paštu loterijos@makesyoulocal.com arba telefonu +370 623 53455 nuo pirmadienio iki penktadienio 13:00 - 17:00 val.

Atsisiųsti pilnas žaidimo taisykles (pdf).

 

Privatumas |  Slapukai |  Teisės | 

© Mars Inc. 2020