Susisiekite su mumis

Mums visada labai svarbūs vartotojų klausimai ir pastabos apie mūsų produktus ir aptarnavimą. Užpildykite apačioje pateiktus laukelius. Laukeliai, pažymėti*, yra privalomi.

Vardas *

Pavardė *

Kontaktinis telefonas: *

Pašto adresas: *

Pranešimas: *

Šioje formoje pateikta asmeninė informacija bus panaudota tik atsakymui į Jūsų užklausą pateikti; ji nebus išsaugoma. Norint pateikti formą, jums turi būti 16 ar daugiau metų.
Šioje formoje pateikta asmeninė informacija bus naudojama tik atsakant į Jūsų užklausą ir nebus išsaugota.
Daugiau informacijos apie privatumą rasite „Mars“ privatumo nuostatuose ir Specialiame pranešime partneriams tėvams

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAS

Rinkodaros paskyra

Mes, bendrovės „Mars“ atstovai, labai atsakingai siekiame vykdyti deramą prekinių ženklų rinkodarą. Esame patvirtinę Rinkodaros kodeksą, kuriame reglamentuojama visa reklaminė veikla ir teigiama, kad savo gaminius reklamuojame tik vyresniems nei 12 metų asmenims, nes, mūsų nuomone, tik tokio amžiaus sulaukę vartotojai gali priimti pagrįstus sprendimus dėl gardžiavimosi užkandžiais.

Rinkodaros kodeksą taikome visai reklamai bei komunikacijai ir esame įsipareigoję Jums ir Jūsų šeimai teikti tik teisingą ir skaidrią informaciją apie savo gaminius.

Daugiau informacijos apie atsakingą mūsų produktų reklamą rasite spustelėję „Mars“ rinkodaros kodekso nuorodą.

Jeigu esate jaunesni nei 12 metų, prieš pateikdami bet kokią informaciją internete privalote gauti tėvų arba globėjų leidimą.

uždaryti

Privatumas

Norime, kad žinotumėte, jog mes gerbiame Jūsų privatumą ir kruopščiai tvarkome visą Jūsų asmeninę informaciją, patikėtą mums apsilankymo mūsų interneto svetainėse metu. Esame įsipareigoję teikti Jums aiškią ir glaustą informaciją apie tai, kaip saugome Jūsų privatumą internete.

Mars privatumo deklaracija
uždaryti

Maistingumas

Mes, „Mars“ darbuotojai, esame įsitikinę, jog svarbu pateikti visus pagrįstiems sprendimams priimti reikiamus faktus apie mūsų produktus, kad vartotojai galėtų jais mėgautis ir tuo pat metu sveikai ir subalansuotai maitintis.

Dedame visas pastangas gerindami maistinę produktų vertę, tačiau jokiu būdu nepakenkdami skoniui ar kokybei.

Skatindami sveiką ir aktyvų mūsų produktų vartotojų ir su jais susijusių asmenų gyvenimo būdą, nuolat investuojame laiką ir išteklius.

Skaitykite daugiau apie maistingumą
uždaryti

Pranešimas
tėvams

Mes, kaip atsakingi gamintojai, laikomės Rinkodaros kodekso ir reklamuojame savo gaminius tik 12 metų ir vyresniems asmenims, nes manome, kad tik sulaukę tokio amžiaus jie gali priimti pagrįstus sprendimus.

Įgyvendindami Rinkodaros kodeksą siekiame užtikrinti, kad visa mūsų komunikacija būtų skirta suaugusiesiems ir paaugliams, ir garantuojame, jog teikiame Jums visą informaciją, kurios reikia priimti pagrįstiems sprendimams dėl mūsų produktų.

Pranešimas tėvams
uždaryti

Svetainės
savininkas

UAB „Mars“ Lietuva
Statybininkų g. 2, p. d. 14
96002 Gargždai
Lietuva

Telefonas: (+370 46) 394 948
Faksas: (+370 46) 394 909

uždaryti

Susisiekite
su mumis

Vartotojų atsiliepimai mums yra tikrai svarbūs. Jeigu interneto svetainėje negalite rasti reikalingos informacijos arba turite idėjų, kuriomis norite pasidalyti su mumis, mes mielai jus išklausysime.

Apsilankę mūsų informacijos ryšiams puslapyje sužinosite, kaip su mumis susisiekti.

Susisiekti
MŪSŲ
ĮSIPAREIGOJIMAS

Mes, kaip atsakingi gamintojai, turime patikrinti Jūsų amžių, kad užtikrintume, jog laikomės įsipareigojimo atsakingai vykdyti savo prekinių ženklų rinkodarą.

Prašome įvesti gimimo datą:Daugiau informacijos apie atsakingą mūsų produktų reklamą rasite spustelėję „Mars“ rinkodaros kodekso nuorodą. Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų Rinkodaros kodeksą spauskite čia.

APGAILESTAUJAME...

Mūsų Rinkodaros kodekse nurodyta, kad Jūs neturite teisės peržiūrėti jo turinio.

Daugiau informacijos apie atsakingą mūsų produktų reklamą rasite spustelėję „Mars“ rinkodaros kodekso nuorodą.

Daugiau informacijos apie atsakingą mūsų produktų reklamą rasite spustelėję „Mars“ rinkodaros kodekso nuorodą. Norėdami daugiau sužinoti apie mūsų Rinkodaros kodeksą spauskite čia.

Produkto partijos kodas

Produkto partijos kodas nurodytas pakuotės apačioje ar kitoje pakuotės pusėje. Kiekvieno produkto partijos kodo skaičių kiekis ir formatas skiriasi:

UA1 17:28
834E11GM00

Produkto brūkšninis kodas

Produkto brūkšninis kodas nurodytas kitoje pakuotės pusėje. Pavyzdys nurodytas paveikslėlyje.

Prašome įrašyti skaičių po brūkšniniu kodu.